Andrejek Györfi Judit lelkésszé szentelése. Nyírtelek, 2014. 06. 29.

Vissza az elõzõ oldalhoz.
.................................................Az oldalon látható képek .zip tömörítésben letölthetők. (539 Mb.)
.................................................Az alkalom hanganyaga!
...............Fintor Tamás bizonyságtétele az Ébredési konferenciát követő vasárnapi gyülekezeti Istentiszteleten. Nyírtelek, 2014.06.29.                 2 Mb.
...............Farkasné Emese bizonyságtétele az Ébredési konferenciát követő vasárnapi gyülekezeti Istentiszteleten. Nyírtelek, 2014.06.29.                 4 Mb.
...............Flaskár Anett bizonyságtétele az Ébredési konferenciát követő vasárnapi gyülekezeti Istentiszteleten. Nyírtelek, 2014.06.29.                 6 Mb.
.................................................A szentelés vendéglátásának alapanyagát szolgáltató ökör, sütésének képei. (erős idegzetűek számára!)!
.................................................Rövid videó az esküröl.
.................................................Rövid videó a szentelésről.
.................................................Rövid videó az áldásokról.
.................................................Rövid videó az Úrtól tanult imádságról és a Confirmáról.

A szentelés napján délelőtti gyülekezeti Istentisztelet.

A szentelési Istentisztelet, délután.

A szentelési Istentisztelet, Szlovén szemmel.

Érkezés Nyíregyházára szombaton este, szállás a Luther kollégiumban.

Érkezés Nyírtelekre, vasárnap reggel. Templom nézőben az Istentisztelet előtt.

A délelőtti Istentisztelet.

A szentelési Istentisztelet, délután.

Búcsú, villámlátogatás Görögszálláson, Barnus és Tibi vezetésével.

Püspöki titkár szemével!
 Horváth-Hegyi Áron.

Fogadás a város vezetői részéről a Közösségi Házban.

Szentelési Istentisztelet.

A szentelő lelkész csoport.

A szeretetvendégség.