Hangfelvételek

Gyülekezetünkkel kapcsolatos hanganyagokat hallgathatnak ezen az oldalon.

Zimányi József igehírdetései.

................................................Életrajz első rész.              6 Mb.
................................................Életrajz második rész.          6 Mb.
................................................1Móz.12.                         10 Mb.
................................................5Móz.6.                           4 Mb.
................................................A fájdalom.                       5 Mb.
................................................A mérlegen.                       5 Mb.
................................................A múlás útja.                     5 Mb.
................................................A tenger lecsendesítése.    6 Mb.
................................................A védett nemzet.               5 Mb.
................................................Ákán.                                4 Mb.
................................................Aki szomjazik.                   5 Mb.
................................................Áll a szikla.                        5 Mb.
................................................Anániásék.                        6 Mb.
................................................Anyáknapja.                      5 Mb.
................................................Apcsel. 18.                        7 Mb.
................................................Az öv.                               5 Mb.
................................................De az Úr vele volt.              6 Mb.
................................................Éhud.                                  5 Mb.
................................................Ézsaiás.                              6 Mb.
................................................Ézsaiás 6.                           11 Mb.
................................................Félelmes.                            4 Mb.
................................................Ha valaki.                           5 Mb.
................................................Igazi.                                   4 Mb.
................................................Illés.                                   11 Mb.
................................................Irgalmat nyertünk.               5 Mb.
................................................Isten szándékai.                  11 Mb.
................................................János 9,13.                         11 Mb.
................................................János 9,8.                          11 Mb.
................................................Jézus juhai.                         6 Mb.
................................................Jézus lába elé.                    11 Mb.
................................................Jób négy arca.                    4 Mb.
................................................Júdás.                                  4 Mb.
................................................Júdás 20.                            5 Mb.
................................................Káin.                                11 Mb.
................................................Keresztyén napló.               6 Mb.
................................................Lukács 23,6.                      11 Mb.
................................................Lukács 9,10.                      11 Mb.
................................................Ma is úgy.                           3 Mb.
................................................Manasse.                            5 Mb.
................................................Márk 15,1.                          5 Mb.
................................................Márk 4,26.                          4 Mb.
................................................Nagypéntek I.                     3 Mb.
................................................Nagypéntek II.                     3 Mb.
................................................Nikodémus.                         5 Mb.
................................................Odaadtad kincseid az Úrnak.   5 Mb.
................................................Sámson napocska.               4 Mb.
................................................Sodoma.                              3 Mb.
................................................Szégyen nélkül.                    5 Mb.
................................................Szeretetem törvényem.          4 Mb.
................................................Tamás hitetlensége.              4 Mb.
................................................Tamás.                                7 Mb.
................................................Van benned élet.                  4 Mb.
................................................Zimányi 19.                         5 Mb.
................................................Zimányi 5.                            5 Mb.
................................................Zimányi 6.                             5 Mb.
................................................Zimányi 7.                            5 Mb.
................................................Zimányi 8.                          5 Mb.
................................................Zimányi 9.                          5 Mb.
................................................Zimányi.                              11 Mb.

All rights reserved.