Kovács péter és Györfi Viktória

szeretettel vár mindenkit a 2003 június 07-én tartandó menyegzőjére!

Felnőnek a gyerekek és előbb -utóbb elhagyják a szülői házat. A mi fiunk is nősülésre adta a fejét. Előbb meglepődtünk, nem számítottunk arra, hogy mi is após-anyós leszünk. Mindig csodálkoztam a fiús anyákon, miért jelent nekik gondot útjára engedni a gyereket. Most nekem is részem volt ebből. Többször is előfordult, hogy számítottam rá, és ő nem volt sehol. A férjem gyakran mondogatta, talán azt hiszem, mindig az én szoknyámon ül majd. Ez perzse egy kicsit rosszul esett, de be kellett látnom, igaza van. A párválasztás helyessége igazán akkor bizonyosodott be előttünk, amikor az eljegyzés alkalmával gyerekeink a gyülekezet előtt elmondták, hogyan vezette őket az Úr ennek a döntésnek a meghozatalában. Ezután hálás szívvel készülődtünk a mennyegzőre, amit gyerekeink a félig megépített gyülekezeti ház udvarán szerettek volna megtartani. Az előkészületek során megtapasztalhattuk, hogy Isten milyen sokféleképpen tudja áldását adni. A sütés-főzésnek olyan megoldásait adta elénk, amit magunktól gondolni sem mertünk volna. A félig elkészült gyülekezeti ház előkészítésében is kaptunk segítséget. Rokonaink, akik katolikusok és még nem voltak menyegzőn ugyanúgy készültek és az a várkozás, izgalom volt bennük is mint bennünk. Kaptunk segítséget a vendégek ellátásához, kaptunk olyan vendégeket, akik örömmel osztoztak örömünkben. Úgy érzem, ott volt velünk az Úr, Ő igazgatott mindent a helyes kerékvágásba. Hála ezért Neki!

Kovács Pálné