Áldjad lelkem az Urat.

Sötétségben éltem, nem ismertem Jézust.Alkalmi templomba járó voltam.
Életem derekán magam maradtam, megrokkant egézségi álapotban.
De Isten küldött segítséget, és egy gyülekezetbe kerültem. Igen nagy vágy volt bennem mikor elindultam, de nem éreztem jól magam. Istennek nagy türelme volt hozzám, és nem engedte el a kezem. Egy igehirdetés kapcsán szólított meg Isten Szentlelke, és aztán elkezdõdött az életemben egy folyamat. Hálás vagyok Istennek, hogy örök életet nyerhettem, és minél mélyebben megismerem Jézus akaratát,  annál nagyobb biztonságban érzem magam, mert nyugalmat, biztonságot megelégedetséget kapok tõle. Ami nagyon sokat jelent számomra, naponta kapom az igét,és a feladatokat, amivel Õnéki tudok szolgálni.
Megtapasztalom, ha nem figyelek Rá, rögtön az emberekben keresem a hibát, de jó, hogy Isten figyelmeztet. “Ne gyõzzön le téged a rossz, hanem te gyõzd le a rosszat a jóval.” Róm.12.21
Nagy öröm volt a számomra, hogy az EKE nyári családoshetén együtt lehettem gyermekemmel és unokáimmal. Bízom benne, hogy Isten Szentlelke valamit megmozdított  az õ szívükben is!
 “Ha nem a te törvényed lett volna az én gyönyörûségem, akkor elvesztem volna az én nyomorúságomban.” Zsolt.119,92.
                                 Lipcsákné Zsuzsanna