Fontos kérdések, nem elkent válaszok! Ébredési konferencia, Sátoraljaújhely, 2014. 06. 22-25.

Vissza az elõzõ oldalhoz.
.................................................Az oldalon látható képek .zip tömörítésben letölthetők. (36 Mb.)
.................................................A Fontos kérdések, nem elkent válaszok! prezi .zip tömörítésben letölthető. (55 Mb.)
.................................................A Fontos kérdések, nem elkent válaszok! prezi .pdf-ben letölthető. (43 Mb.)
.................................................Kicsoda Jézus Krisztus - ahogyan János evangéliumának prológusa bemutatja, letölthető .pdf formátumban. (227 kb.)
.................................................Kicsoda Jézus Krisztus - ahogyan János evangéliumának prológusa bemutatja, letölthető .doc formátumban. (125 kb.)
.................................................Az üdvbizonyosság (Túróczi Zoltán) Gal 2,19-20. .pdf-ben letölthető. (192 kb.)
.................................................Az üdvbizonyosság (Túróczi Zoltán) Gal 2,19-20. letölthető .doc formátumban. (49 kb.)
.................................................Mi legyek, ha nagy leszek? Hivatásválasztás, avagy helyemen vagyok-e? .pdf-ben letölthető. (447 kb.)
.................................................Mi legyek, ha nagy leszek? Hivatásválasztás, avagy helyemen vagyok-e? letölthető .doc formátumban. (67 kb.)
.................................................Pál apostol evangélizációjának velejárói (Az írásba foglalás Túróczy Zoltán ev. püspök igehirdetés-sorozatának kéziratos jegyzeteiből készült.) letölthető .pdf formátumban. (161 kb.)
.................................................A konferencia hanganyaga!
...............Fintor Tamás bizonyságtétele a konferenciát követő vasárnapi gyülekezeti Istentiszteleten. Nyírtelek, 2014.06.29.                 2 Mb.
...............Farkasné Emese bizonyságtétele a konferenciát követő vasárnapi gyülekezeti Istentiszteleten. Nyírtelek, 2014.06.29.                 4 Mb.
...............Flaskár Anett bizonyságtétele a konferenciát követő vasárnapi gyülekezeti Istentiszteleten. Nyírtelek, 2014.06.29.                 6 Mb.
...............Beszámolók, bizonyságtételek a konferenciáról.                 6 Mb.

Digitális kamerával készült képek. (Labossa Péter)

Másik digitális kamerával készült képek. (Adámi Mária)

Másik digitális kamerával készült képek. (Oravecz András)